Home

NIEUWS


Card image cap
Inschrijvingen volgend turnseizoen

De aanmeldingen voor onze huidige leden zijn afgesloten.
Op zondag 5 juni kunnen nieuwe leden zich online aanmelden. Het aanmelden gebeurt in verschillende tijdsblokken.
Meer info vind je hier.

Card image cap
Zomerkampen

Je kan weer inschrijven voor onze leuke zomerkampen:

  • Sportkamp van 1 tem 5 augustus
  • Turnkamp van 15 tem 19 augustus
Meer info in deze nieuwsbrief.

Card image cap
Competitieploegen

Onze competitieploegen hebben ook niet stilgezeten dit turnseizoen. Dit met mooie resultaten. We hebben zelfs enkele Vlaams kampioenen binnen ons team. Proficat!
Succes met de laatste wedstrijden!
hier vindt u een overzicht van alle behaalde resultaten en de komende wedstrijden.

Card image cap
BK Cheerleaden

Op zondag 8 mei nam ons cheerleadingteam voor het eerst deel aan het BK Cheerleaden.
Onze cheerleaders hebben een prachtige prestatie neergezet en werden in hun categorie Belgisch Kampioen.
Proficiat!!!
U kan in ons fotoalbum de foto's bekijken van ons team.

Card image cap
Drie Belgische records DMT voor Roswitha

Roswitha behaalde maar liefst drie Belgische records op DMT. Hoogste score doorgang, Hoogste score kwalificaties en Hoogste score totaal (4 doorgangen).
Proficiat!
Meer info vindt u hier.

Card image cap
Steun ons met SuperPlus-punten

Belangrijk nieuws voor iedereen die weleens zijn winkelkarretje vult bij Delhaize. Delhaize en Trooper hebben de handen in elkaar geslagen om Turnkring Ten Gaerde een duwtje in de rug te geven.

Card image cap
Clubkledij

Er kan terug clubkledij besteld worden. Je kan hiervoor terecht bij de aanvang van de les aan de ingang van de sporthal.
Gelieve de sportzaal zelf hiervoor niet te betreden.

Card image cap
Steun ons via trooper

Trooper is een gemakkelijke manier om onze vereniging te steunen zonder dat het je iets extra kost. Hoe? Bezoek ons op https://www.trooper.be/turnkringtengaerde, klik op de online shop van jouw keuze, en shop gewoon zoals je anders doet. Je betaalt exact dezelfde prijs als normaal.

Card image cap
Teambuilding

Op vrijdag 12 november gingen we als teambuilding lasergamen met onze monitoren, de jeugdraad en het bestuur.
Je kan hier nog eens na- of meegenieten.

Card image cap
Sluit je aan bij ons monitorenteam

Wij zijn altijd op zoek naar toffe en gemotiveerde monitoren.

Card image cap
Inloggen op Mijn Gymfed

Je kan je lidkaart downloaden via MIJN GYMFED! Ook voor het downloaden van attesten voor verzekering,...

Card image cap
Foto's en filmpjes

Bekijk ook eens de leuke foto's en filmpjes die tijdens onze evenementen genomen zijn...

Card image cap
Facebook.

Het allerlaatste nieuws kan u steeds vinden op onze facebookpagina.

Bekijk

Card image cap
Aanspreekpunt integriteit (Api)

Als jonge sporter, ouder, begeleider of andere betrokkene kan je bij ons aanspreekpunt integriteit terecht ...

Card image cap
Het kwaliteitslabel 'Q4Gym'

In het seizoen 2017-2018 behaalde onze club het kwaliteitslabel 'Q4Gym'...


AANBOD 2022-2023

U zal merken dat we onze lidgelden hebben moeten verhogen. Dit hebben we tot onze grote spijt moeten doen om de sterk verhoogde huurprijs van de sportzaal te compenseren.
  • Generic placeholder image
    Peuterturnen (K0)

    °2020 °2021
    Zaterdag 16u50-17u45
    lidgeld: €100

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Kleuterturnen 1 (K1)

    °2019
    Zaterdag 15u15-16u15
    lidgeld: €115

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Kleuterturnen 2 (K2)

    °2018
    Zaterdag 15u15-16u15
    lidgeld: €115

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Kleuterturnen 3 (K3)

    °2017
    Zaterdag 16u30-17u30
    lidgeld: €115

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Lager (1e-3e leerjaar)

    °2016 °2015 °2014
    Woensdag 15u15-16u30   €125 (LW)
    Zaterdag 13u45-15u00  €125 (LZ)
    lidgeld woe. én zat.: €190

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Midden (4e-6e leerjaar) (MW)

    °2013 °2012 °2011
    Woensdag 16u15-17u30
    lidgeld: €125 / €190 indien je ook zat. komt

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Hoger (secundair) (HW)

    vanaf °2010 tot °2005
    Woensdag 17u15-18u30
    lidgeld: €125 / €190 indien je ook zat. komt

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Keuze Trampoline (KTRA)

    vanaf °2013 tot °2005
    Zaterdag 12u15-13u30
    lidgeld: €125 / €190 indien je ook woe. komt toestelturnen

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Keuze Tumbling (KTU)

    vanaf °2013 tot °2005
    Zaterdag 12u15-13u30
    lidgeld: €125 / €190 indien je ook woe. komt toestelturnen

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Keuze Acro (KACRO)

    vanaf °2013 tot °2005
    Zaterdag 12u15-13u30
    lidgeld: €125 / €190 indien je ook woe. komt toestelturnen

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Keuze Free Running (KRUN)

    vanaf °2013 tot °2005
    Zaterdag 12u15-13u30
    lidgeld: €125 / €190 indien je ook woe. komt toestelturnen

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Keuze Cheerleading (KCHL)

    vanaf °2011
    na selectie - auditie.
    Groep2: Zaterdag 17u30-18u45;
    lidgeld: €125 / €190 indien je ook woe. komt toestelturnen
    Groep1: Zaterdag 18u15-20u15
    lidgeld: €175 / €240 indien je ook woe. komt toestelturnen

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Jongvolwassenen Toestelturnen (JV)

    +18j en monitoren
    Zaterdag 17u30-19u00
    lidgeld: €55 / gratis voor monitoren

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Volwassenen Conditiegym (CG)

    Woensdag 20.00-21u00
    lidgeld: €140

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Competitie TTM

    na selectie
    lidgeld: €485 (AB) / €445 (C) / €355 (D)

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Competitie trampoline

    na selectie
    lidgeld: €370 (A) / €310 (BC) / €260 (I)

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Competitie tumbling

    na selectie
    lidgeld: €260 (D)

    Toon meer/minder


KALENDER 2021 - 2022


Er zijn steeds wijzigingen mogelijk binnen deze kalender.

Er kunnen mogelijk nog zaterdagen wegvallen wegens tornooien en organisaties van andere clubs.

Klik hier voor de competitiekalender.

Turnles alle woensdagen en zaterdagen tot en met 22 juni
behalve: geen les op zaterdagen 28 mei en 4 juni
Za 28 mei O.H.Hemelvaart - GEEN turnles
Zo 1 mei -- Start online inschrijvingen huidige leden --
Za 4 juni Pinksteren - GEEN turnles
Zo 5 juni -- Start online inschrijvingen nieuwe leden --
Za 25 juni Familiedag / Laatste turnles
21 juli Laatste dag om het lidgeld te storten voor turnseizoen ’22 -’23 – zie mail van 1 juli
1 - 5 augustus Sportkamp - info na 15 januari
15 – 19 augustus Turnkamp - info na 15 januari
zaterdagen 3 en 10 september Audities Cheerleading - vooraf inschrijven verplicht


KALENDER 2022 - 2023


Er zijn steeds wijzigingen mogelijk binnen deze kalender.

Er kunnen mogelijk nog zaterdagen wegvallen wegens tornooien en organisaties van andere clubs.

Klik hier voor de competitiekalender.

Za 3 september 12u15-13u30 eerste les keuzeactiviteiten (KTRA, KTUM, KRUN,KACRO)
13u45-15u00 Test turnniveau voor alle nieuwe kinderen van het 1e, 2e en 3e leerjaar van woensdag en zaterdag én alle eersteklassers (LW en LZ)
GEEN kleuter- en peuterturnen (K0, K1, K2, K3)
17u30-20u00 auditie cheerleading (KCHL) - vooraf inschrijven verplicht - meer uitleg onder 'aanbod'
Woe 7 september eerste les voor lagere (LW), midden (MW) en Hogere(HW) groepen.
eerste les voor volwassenen.
17u30-20u00 auditie cheerleading (KCHL) - vooraf inschrijven verplicht - meer uitleg onder 'aanbod'
Za 10 september eerste les voor lagere groepen (LZ)
eerste les voor Peuters en Kleuters (K0, K1, K2, K3)
auditie cheerleading (KCHR) - vooraf inschrijven verplicht - meer uitleg onder 'aanbod'
Turnles alle woensdagen en zaterdagen tot en met 2 november
Za 29 oktober
Woe 2 november
Herfstvakantie WEL TURNLES
Za 5 november Repetities show; aangepaste uurregeling volgt nog
Vr 11 november Repetities show; dag vrijhouden
Za 12 november
Zo 13 november
Show: alle info in eerste nieuwsbrief september Hou dit weekend vrij!
Za 24 december
Woe 28 december
Za 31 december
Woe 4 januari
Kerstvakantie GEEN TURNLES
Za 8 januari Start 2de trimester
Turnles alle woensdagen en zaterdagen tot en met 1 april
Za 1 april Paasvakantie WEL turnles

Woe 5 april
Za 8 april
Woe 12 april
Za 15 april

Paasvakantie GEEN turnles
Turnles alle woensdagen en zaterdagen tot en met 24 juni
behalve: geen les op zaterdagen 20 en 27 mei
Zo 1 mei
tot 14 mei
-- Online inschrijvingen huidige leden --
Za 20 mei Hemelvaartweekend - GEEN turnles
Za 27 mei Pinksteren - GEEN turnles
Zo 4 juni -- Start online inschrijvingen nieuwe leden --
Za 24 juni Laatste turnles
23 juli Laatste dag om het lidgeld te storten voor turnseizoen ’22 -’23 – zie mail van 1 juli
7 - 11 augustus Sportkamp
21 – 25 augustus Turnkamp



COMPETITIEKALENDER 2021 - 2022


Onze competitieleden nemen deel aan volgende wedstrijden.

15 en 16 januari TU TRA - Provinciale voorronde 1 C-niveau: Trampoline (ANT)
Voor onze club turnden mee:
  • VAN WINNENDAEL Kirsten (cat.C-17+j): 7de plaats allround
  • SCHOONOOGHE Silke (cat.C-17+j): 13de plaats allround
  • VAN ROSSEM Hanne (cat.C-13-14j): 16de plaats allround
  • WATTIEZ Loriane (cat.C-12j): 6de plaats allround
  • TACK Marie (cat.C-12j): 7de plaats allround
  • VANDERMOT Ella (cat.C-11j): 11de plaats allround
Proficiat!
meer info vindt u hier
22 en 23 januari TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A-, B-niveau (ANT) + Voorronde DMT TU TRA I-niveau
Voor onze club turnden mee:
  • RASCHKE ROSWITHA (cat.A-Seniores): 1ste plaats allround DMTgoud
  • BOECKAERTS DIMITRI (cat.A-Seniores): 4de plaats allround DMT
  • VAN ROYE SHANE (cat.B-15-16j): 1ste plaats allround DMTgoud
  • WATTIEZ AMÉLIA (cat.A-13-14j): 3de plaats allround DMTbrons
  • MESKENS NINA (cat.A-11-12j): 6de plaats allround DMT
  • MESKENS LOUISE (cat.A-11-12j): 7de plaats allround DMT
  • VAN ASCH LILIE (cat.A-11-12j): 10de plaats allround DMT
  • VANDERHEYDEN Ella (cat.I-10j): brevet brons DMT en TRAbrons
  • BAETEN GUST (cat.I-10j): brevet brons DMT en TRAbrons
  • VAN BENEDEN VICTOR (cat.I-9j): -
Proficiat!
meer info vindt u hier
29 en 30 januari TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (LIM - VB)
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE ROSWITHA (cat.A-Seniores): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 5e plaats allround TRA
  • RASCHKE SEBASTIAN (cat.A-Seniores): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 2e plaats allround TRA zilver
  • DELCOUR TIANY (cat.B-17j): 1e plaats Vlaams-Brabantgoud, 15e plaats allround TU
  • WOUTERS JORA (cat.A-15-16j): 2e plaats Vlaams-Brabantzilver, 5e plaats allround TRA
  • GRAM CAMILLE (cat.B-15-16j): 5e plaats Vlaams-Brabant, 12e plaats allround TRA
  • WATTIEZ AMÉLIA (cat.A-13-14j): 2e plaats Vlaams-Brabantzilver, 9e plaats allround TRA
  • DESMET LIEN (cat.B-14j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 12e plaats allround TU
  • LADOS FIEN (cat.B-13j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 23e plaats allround TU
  • MESKENS NINA (cat.A-11-12j): 3e plaats Vlaams-Brabantbrons, 4e plaats allround TRA
  • MESKENS LOUISE (cat.A-11-12j): 5e plaats Vlaams-Brabant, 7e plaats allround TRA
  • VAN ASCH LILIE (cat.A-11-12j): 7e plaats Vlaams-Brabant, 14e plaats allround TRA
Proficiat!
meer info vindt u hier
5 en 6 februari TTm - Provinciale voorronde 4 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • DE PEUTTER OLIVIA (cat.I-9j): brevet brons brons
  • MIGNOLET MAËLLE (cat.I-9j): brevet brons brons
  • WILLEMS LOTTE (cat.I-9j): brevet brons brons
Proficiat!
meer info vindt u hier
5 en 6 februari TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (OVL - LIM)
Voor onze club turnen mee:
  • SCHOONOOGHE Silke (cat.C-17+j): 3e plaats allround DMT brons
  • VAN WINNENDAEL Kirsten (cat.C-17+j): 10e plaats allround DMT
  • VAN WINNENDAEL Kirsten (cat.C-17+j): 10e plaats allround TRA
  • SCHOONOOGHE Silke (cat.C-17+j): 17e plaats allround TRA
  • NIKOLETTOS MARIE (cat.C-16j): 11e plaats allround TU
  • VAN ROSSEM Hanne (cat.C-13-14j): 18e plaats allround DMT
  • VAN ROSSEM Hanne (cat.C-13-14j): 25e plaats allround TRA
  • DE SITTER LUCILLE (cat.C-13j): 11e plaats allround TU
  • WATTIEZ Loriane (cat.C-12j): 2e plaats allround DMT zilver
  • TACK Marie (cat.C-12j): 4e plaats allround TRA
  • WATTIEZ Loriane (cat.C-12j): 5e plaats allround TRA
  • TACK Marie (cat.C-12j): 7e plaats allround DMT
  • ROSIER AIMÉE (cat.C-12j): -
  • SONAN JULIE (cat.C-12j): 17e plaats allround TU
  • VANDERMOT Ella (cat.C-11j): 4de plaats allround TRA
  • VANDERMOT Ella (cat.C-11j): 5de plaats allround DMT
  • DANGUY LILY-ROSE (cat.C-11j): 14e plaats allround TU
Proficiat!
meer info vindt u hier
12 en 13 februari TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A-, B-niveau (VB - OVL) + Voorronde DMT TU TRA I-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE ROSWITHA (cat.A-Seniores): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 1e plaats allround DMT goud
  • DECOCK MARGOT (cat.A-Seniores):
  • BOECKAERTS DIMITRI (cat.A-Seniores):
  • VAN ROYE SHANE (cat.B-15-16j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 2e plaats allround DMT zilver
  • WATTIEZ AMÉLIA (cat.A-13-14j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 1e plaats allround DMT goud
  • VAN ASCH LILIE (cat.A-11-12j): 2e plaats Vlaams-Brabant zilver, 14e plaats allround DMT
  • MESKENS LOUISE (cat.A-11-12j): 5e plaats Vlaams-Brabant, 22e plaats allround DMT
  • MESKENS NINA (cat.A-11-12j): 6e plaats Vlaams-Brabant, 24e plaats allround DMT
  • BAETEN GUST (cat.I-10j): brevet zilver TRAzilver
  • BAETEN GUST (cat.I-10j): brevet zilver DMTzilver
  • VANDERHEYDEN Ella (cat.I-10j): brevet zilver TRAzilver
  • VANDERHEYDEN Ella (cat.I-10j): brevet brons DMTbrons
  • VAN BENEDEN VICTOR (cat.I-9j): brevet brons TRAbrons
  • VAN BENEDEN VICTOR (cat.I-9j): brevet brons DMTbrons
Proficiat!
meer info vindt u hier
19 en 20 februari TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (LIM - VB)
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE ROSWITHA (cat.A-Seniores): 5e plaats allround TRA
  • RASCHKE SEBASTIAN (cat.A-Seniores): 11e plaats allround TRA
  • DELMOITIÉ VICKY (cat.B-19+): -
  • HUBRECHT LENI (cat.B-17j): 3e plaats allround TRA brons
  • DE MEY LUNA (cat.B-16j): 7e plaats allround TU
  • WOUTERS JORA (cat.A-15-16j): 6e plaats allround TRA
  • GRAM CAMILLE (cat.B-15-16j): 12e plaats allround TRA
  • WATTIEZ AMÉLIA (cat.A-13-14j): 11e plaats allround TRA
  • DESMET LIEN (cat.B-14j): 38e plaats allround TU
  • MESKENS NINA (cat.A-11-12j): 1e plaats allround TRA goud
  • MESKENS LOUISE (cat.A-11-12j): 6e plaats allround TRA
  • VAN ASCH LILIE (cat.A-11-12j): 11e plaats allround TRA
Proficiat!
meer info vindt u hier
19 en 20 februari TTm - Provinciale voorronde 6 C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • DE PEUTTER OLIVIA (cat.I-9j): brevet brons brons, team allround: brevet ziver zilver
  • MIGNOLET MAËLLE (cat.I-9j): brevet brons brons, team allround: brevet ziver zilver
  • WILLEMS LOTTE (cat.I-9j): brevet brons brons, team allround: brevet ziver zilver
Proficiat!
meer info vindt u hier
26 en 27 februari TTm - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • LIPPENS IOANA (cat.B-16+): 4de plaats Vlaams-Brabant, 20e plaats allround
  • BOECKAERTS LAURA (cat.B-16+): 5de plaats Vlaams-Brabant, 21e plaats allround
  • VAN WICHELEN ZOË (cat.B-12j): 3de plaats Vlaams-Brabant brons, 15e plaats allround
  • KIMOTO-KUYUKWA GRACE TIFFÈNE (cat.A-10j): brevet ziver zilver
  • ETOU SÉPHORA (cat.B-10j): brevet brons brons
Proficiat!
meer info vindt u hier
12 en 13 maart TTm - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • Lippens Ioana (cat.B-16+): 24e plaats allround
  • Boeckaerts Laura (cat.B-16+): 26e plaats allround
  • Boelaert Hasse (cat.B-15j): -
  • Wylock Jana(cat.B-14j): -
  • Gysemberg Marie (cat.B-13j): -
  • Van Roy Fenne (cat.B-11j): 21e plaats allround
  • Reynders Lena (cat.B-11j): 45e plaats allround
  • Vander Smissen Kaya (cat.B-11j): 54e plaats allround
  • Kimoto-Kuyukwa Grace Tiffène (cat.A-10j): brevet ziver zilver
  • Thiebaut Elle (cat.A-10j): brevet brons brons
  • Etou Séphora (cat.B-10j): brevet brons brons
  • Smeets Mette (cat.B-10j): -
Proficiat!
meer info vindt u hier
12 en 13 maart TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (WVL - VB)
Voor onze club turnen mee:
  • NIKOLETTOS MARIE (TU cat.C-16j): 4e plaats Vlaams-Brabant, 27e plaats allround
  • DE SITTER LUCILLE (TU cat.C-13j): 3e plaats Vlaams-Brabantbrons, 27e plaats allround
  • SONAN JULIE(TU cat.C-12j): 5e plaats Vlaams-Brabant, 24e plaats allround
  • DANGUY LILY-ROSE (TU cat.C-11j): 3e plaats Vlaams-Brabant brons, 22e plaats allround
  • VAN WINNENDAEL KIRSTEN (DMT cat.C-17+): 2e plaats Vlaams-Brabant zilver, 7e plaats allround
  • SCHOONOOGHE SILKE (DMT cat.C-17+): 8e plaats Vlaams-Brabant, 14e plaats allround
  • VAN ROSSEM HANNE (DMT cat.C-14j): 2e plaats Vlaams-Brabant zilver, 10e plaats allround
  • WATTIEZ LORIANE (DMT cat.C-12j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 2e plaats allround zilver
  • TACK MARIE (DMT cat.C-12j): 3e plaats Vlaams-Brabant brons, 4e plaats allround
  • VANDERMOT ELLA (DMT cat.C-11j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 2e plaats allround zilver
  • SCHOONOOGHE SILKE (TRA cat.C-17+): 3de plaats Vlaams-Brabant brons, 6e plaats allround
  • VAN WINNENDAEL KIRSTEN (TRA cat.C-17+): 4de plaats Vlaams-Brabant, 8e plaats allround
  • VAN ROSSEM HANNE (TRA cat.C-13-14j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 15e plaats allround
  • TACK MARIE (TRA cat.C-12j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 4e plaats allround
  • WATTIEZ LORIANE (TRA cat.C-12j): 2e plaats Vlaams-Brabant zilver, 6e plaats allround
  • VANDERMOT ELLA (TRA cat.C-11j): 1e plaats Vlaams-Brabant goud, 5e plaats allround
Proficiat!
meer info vindt u hier
19 en 20 maart TU TRA - Provinciale voorronde 3 DMT A-, B-niveau (WVL-LIM) + TU B + Voorronde DMT TU TRA I-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • VAN ROYE SHANE (DMT cat.B-15-16j): 1ste plaats allroundgoud
  • WATTIEZ AMÉLIA (DMT cat.A-13-14j): 6de plaats allround
  • MESKENS NINA (DMT cat.A-11-12j): 4de plaats allround
  • VAN ASCH LILIE (DMT cat.A-11-12j): 6de plaats allround
  • MESKENS LOUISE (DMT cat.A-11-12j): 14de plaats allround
  • BAETEN GUST (cat.I-10j): brevet goud DMTgoud; brevet brons TRA brons
  • VANDERHEYDEN Ella (cat.I-10j): brevet brons DMTbrons; brevet zilver TRA zilver
  • VAN BENEDEN VICTOR (cat.I-9j): brevet brons DMT brons ; brevet zilver TRA zilver
  • DELCOUR TIANY (TU cat.B-17j): 13e plaats allround
  • DE MEY LUNA (TU cat.B-16j): 1ste plaats Vlaams-Brabantgoud; 11e plaats allround
Proficiat!
meer info vindt u hier
26 en 27 maart TTm - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • BOECKAERTS LAURA (cat.B-16+): 12e plaats allround
  • VAN WICHELEN ZOË (cat.B-12j): 25e plaats allround
  • VANDER SMISSEN Kaya (cat.B-11j): 36e plaats allround
  • LOECKX Jolien (cat.B-11j): 62e plaats allround
  • KIMOTO-KUYUKWA GRACE TIFFÈNE (cat.A-10j): brevet ziver zilver
  • THIEBAUT Elle (cat.A-10j): brevet brons brons
  • ETOU SÉPHORA (cat.B-10j): brevet brons brons
Proficiat!
meer info vindt u hier
26 en 27 maart TRA - Provinciale voorronde Trampoline Synchroon A-, B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • MESKENS Louise en MESKENS Nina (TRS cat.A-11-14j): 7e plaats allround
Proficiat!
meer info vindt u hier
26 en 27 maart TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (OVL - WVL)
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE SEBASTIAN (TRA cat.A-Seniores): 10e plaats allround
  • HUBRECHT LENI (TRA cat.B-17j): 6e plaats allround
  • WOUTERS JORA (TRA cat.A-15-16j): 6e plaats allround
  • GRAM CAMILLE (TRA cat.B-15-16j): 8e plaats allround
  • MESKENS NINA (TRA cat.A-11-12j): 1e plaats allroundgoud
  • VAN ASCH LILIE (TRA cat.A-11-12j): 9e plaats allround
  • MESKENS LOUISE (TRA cat.A-11-12j): 10e plaats allround
  • DELCOUR TIANY (TU cat.B-17j): 11e plaats allround
  • DESMET LIEN (TU cat.B-14j): 14e plaats allround
  • LADOS Fien (TU cat.B-13j): 38e plaats allround
Proficiat!
meer info vindt u hier
23 april TTm - Provinciale voorronde 4 B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • VAN ROY Fenne (cat.B-11j): 34e plaats allround
  • LOECKX Jolien (cat.B-11j): 60e plaats allround
Proficiat!
meer info vindt u hier
23 en 24 april TU TRA -Vlaams Kampioenschap DMT A-, B-, I-niveau + Tumbling I-niveau + Trampoline I-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE ROSWITHA (DMT cat.A-Seniores): 2e plaats goud
  • VAN ROYE SHANE (DMT cat.B-15-16j): 1e plaats goud
  • WATTIEZ AMÉLIA (DMT cat.A-13-14j): 1e plaatsgoud
  • MESKENS NINA (DMT cat.A-11-12j): 1e plaatsgoud
  • MESKENS LOUISE (DMT cat.A-11-12j): 3e plaatsbrons
  • VAN ASCH LILIE (DMT cat.A-11-12j): 14e plaats
Proficiat!
meer info vindt u hier
30 april en 1 mei TU TRA - Vlaams Kampioenschap Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE Roswitha (TRA cat.A-Seniores): 3e plaatsbrons
  • RASCHKE Sebastian (TRA cat.A-Seniores): 3e plaatsbrons
  • HUBRECHT Leni (TRA cat.B-17j): 4e plaats
  • GRAM Camille (TRA cat.B-15-16j): 9e plaats
  • MESKENS Nina (TRA cat.A-11-12j): 4e plaats
  • MESKENS Louise (TRA cat.A-11-12j): 6e plaats
  • DELCOUR Tiany (TU cat.B-17j): 22e plaats
  • DE MEY Luna (TU cat.B-16j): 21e plaats
  • DESMET Lien (TU cat.B-14j): 25e plaats
Proficiat!
meer info vindt u hier
30 april en 1 mei TU TRA - Vlaams Kampioenschap Trampoline Synchroon A- en B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • MESKENS Louise en MESKENS Nina (TRS cat.A-11-14j): 7e plaats
Proficiat!
meer info vindt u hier
7 en 8 mei TTm - Vlaams kampioenschap A- en B-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • LIPPENS Ioana (TTm cat.B-16+): 14de plaats
  • BOECKAERTS Laura (TTm cat.B-16+): 15de plaats
  • KIMOTO-KUYUKWA Grace Tiffène (TTm cat.A-10j): 14de plaats
Proficiat!
meer info vindt u hier
14 en 15 mei TU TRA - Vlaams Kampioenschap Tumbling, Trampoline, DMT C-niveau
Voor onze club turnen mee:
  • SCHOONOOGHE Silke (DMT cat.C-17+): 2e plaats zilver
  • VAN WINNENDAEL Kirsten (DMT cat.C-17+): 4e plaats
  • VAN ROSSEM Hanne (DMT cat.C-14j): 16e plaats
  • WATTIEZ Loriane (DMT cat.C-12j): 3e plaats brons
  • TACK Marie (DMT cat.C-12j): 5e plaats
  • VANDERMOT Ella (DMT cat.C-11j): 2e plaats zilver
  • VAN WINNENDAEL Kirsten (TRA cat.C-17+): 12e plaats
  • SCHOONOOGHE Silke (TRA cat.C-17+): 17e plaats
  • VAN ROSSEM Hanne (TRA cat.C- 13-14j): 16e plaats
  • WATTIEZ Loriane (TRA cat.C-12j): 6e plaats
  • TACK Marie (TRA cat.C-12j): 4e plaats
  • VANDERMOT Ella (TRA cat.C-11j): 8e plaats
  • NIKOLETTOS Marie (TU cat.C-16j): 4e plaats
  • DE SITTER Lucille (TU cat.C-13j): 23e plaats
  • DANGUY Lily-Rose (TU cat.C-11j): 18e plaats
Proficiat!
meer info vindt u hier
26 tot 29 mei DMT - Groot BK
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE ROSWITHA (DMT cat.A-Seniores)
  • BOECKAERTS Dimitri (DMT cat.A-Seniores)
  • VAN ROYE SHANE (DMT cat.B-15-16j)
  • WATTIEZ AMÉLIA (DMT cat.A-13-14j)
  • MESKENS NINA (DMT cat.A-11-12j)
  • MESKENS LOUISE (DMT cat.A-11-12j)
  • VAN ASCH LILIE (DMT cat.A-11-12j)
TRA - Groot BK
Voor onze club turnen mee:
  • RASCHKE Roswitha (TRA cat.A-Seniores)
  • RASCHKE Sebastian (TRA cat.A-Seniores)
  • HUBRECHT Leni (TRA cat.B-17j)
  • GRAM Camille (TRA cat.B-15-16j)
  • MESKENS Nina (TRA cat.A-11-12j)
  • MESKENS Louise (TRA cat.A-11-12j)
TU - Groot BK
Voor onze club turnen mee:
  • DELCOUR Tiany (TU cat.B-17j): 22e plaats
  • DE MEY Luna (TU cat.B-16j): 21e plaats
  • DESMET Lien (TU cat.B-14j): 25e plaats
Succes!
meer info vindt u hier
26 tot 29 mei TTm - Groot BK
Voor onze club turnen mee:
Succes!
meer info vindt u hier


CONTACT


  • Generic placeholder image
    Verantwoordelijke Recreatie
    Marianne De Graeve
    email
  • Generic placeholder image
    Verantwoordelijke Competitie TTM
    Hugo Vanherp
    email
  • Generic placeholder image
    Verantwoordelijke Competitie TRA
    Randy Van Groen
    email
  • Generic placeholder image
    Verantwoordelijke Competitie TU
  • Generic placeholder image
    Secretariaat
    Liesje Geens
    email
  • Generic placeholder image
    Website
    Kristel en Bjarne
    email
  • Generic placeholder image
    Aanspreekpunt integriteit (Api)
    Ymke Vanherp
    email
  • Generic placeholder image
    De lessen vinden plaats in sporthal Ten Gaerde, Jozef Mertensstraat 27A 1702 Groot-Bijgaarden
  • Generic placeholder image
    Info
    turnlessen: email
    zomerkampen: email
    inschrijvingen: email

 


NUTTIGE DOCUMENTEN


  • Generic placeholder image
    Nieuwsbrieven
    Nieuwsbrief kampen 2022pdf
    Nieuwsbrief november 2021pdf
  • Generic placeholder image
    Attest mutualiteit
    Je krijgt samen met je definitieve turnkaart ook een document mee voor de mutualiteit. Je hoeft dus geen papier van de mutualiteit meer mee te brengen om te laten invullen.
  • Generic placeholder image
    Ongevallenaangifte
    Een ongeval. Wat nu? klik hier voor uitleg en documenten.
  • Generic placeholder image
    Lidkaart
    Je kan je lidkaart downloaden via MIJN GYMFED!
  • Generic placeholder image
    Clubreglement
    Clubreglement pdf
    GDPR pdf
  • Generic placeholder image
    Gedragscode
    ... voor gymnasten pdf
    ... voor ouders pdf
    ... voor coaches/trainers pdf

ONZE CLUB


Reeds meer dan 44 jaar is de turnkring een club voor kinderen, jongeren en volwassenen die hun vrije tijd op een aangename, gezonde en sportieve wijze willen doorbrengen.
De club biedt de kans aan jong en oud om een uurtje of meer te sporten.
De sporthal is met zijn ruime accommodatie, douches en cafetaria een uitgelezen plek voor recreatie en vrije tijd.
Zowel recreanten als competitieturn(er)(ster)s kunnen bij ons terecht.
Alle lessen worden gegeven of begeleid door gediplomeerden in de lichamelijke opvoeding.

  • Generic placeholder image
    Geschiedenis van onze club

    klik hier

  • Generic placeholder image
    Gymfed
    Onze club is aangesloten bij de Gymfed
  • Generic placeholder image
    Q4Gym
    Onze club behaalde het 'Q4Gym-label'.

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Leden
    Onze club telt ongeveer 625 leden.

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Monitoren
    Wekelijks staan zowat 70 monitoren paraat.
  • Generic placeholder image
    Juryleden
    We zijn blij te mogen reken op 18 juryleden.

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Bestuur
    Achter dit dynamisch clubleven staat een stevig bestuur dat de touwtjes in handen houdt.

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Jeugdraad
    De jeugdraad: het spreekt een beetje voor zich ...

    Toon meer/minder

  • Generic placeholder image
    Onze Missie / Visie
    Onze missie klik hierpdf.
    Onze visie klik hierpdf.

LID WORDEN VAN ONZE CLUB


Huidige leden

De aanmeldingen voor onze huidige leden zijn afgesloten.

Nieuw lid?

Op zondag 5 juni kunnen nieuwe leden zich online aanmelden.
Let wel. Dit is slechts een aanmelding. Er is elk jaar meer vraag naar een plaatsje in onze club. We kunnen echter spijtig genoeg niet iedereen een plaatsje geven. Je komt dus eerst op een wachtlijst terecht. We laten je zo spoedig mogelijk weten of je plaats hebt.

Het aanmelden gebeurt in verschillende tijdsblokken:
Peuters en Volwassenen kunnen aangemeld worden tussen 11:00 en 11:55 uur.
Kleuters (°2019) kunnen aangemeld worden tussen 12:00 en 12:55 uur.
Kleuters (°2018) kunnen aangemeld worden tussen 13:00 en 13:55 uur.
Kleuters (°2017) kunnen aangemeld worden tussen 14:00 en 14:55 uur.
Kinderen (°2016, °2015 en °2014) kunnen aangemeld worden tussen 15:00 en 15:55 uur.
Jongeren (°2013 en ouder) en Jongvolwassenen kunnen aangemeld worden tussen 16:00 en 16:55 uur.

Was je te laat voor een bepaald tijdsblok? Geen nood, de aanmeldingen komen vanaf 18 uur weer open te staan voor alle groepen.

Na correcte aanmelding zal je automatisch op de wachtlijst komen. Nadat onze huidige leden ingeschreven zijn krijgen we pas zicht op het aantal vrije plaatsen.
We laten je ten laatste tegen 15 augustus weten of je een plaatsje bemachtigd hebt of niet.
Heb je een plaatsje, dan kan je als nieuw lid twee turnlessen proeflopen. Hiervoor vragen we een bijdrage van €10. Na betaling krijg je een bevestigingsmail. Breng deze zeker mee naar de proeflessen. Zonder bevestigingsmail wordt niemand toegelaten in de turnlessen. Beslis je na deze proeflessen om lid te worden, dan wordt deze €10 in mindering gebracht van het te betalen lidgeld.
Komt er een plaats vrij, dan contacteren we u. Gelieve hierover zelf geen contact met ons op te nemen.

Snel zijn is een voordeel want de vraag is groter dan het aanbod.

Zorg ervoor dat je in het juiste tijdsblok zit!